suzuki.info.pl

Wszystko dookoła vitary i nie tylko (:
Dzisiaj jest sob kwie 27, 2024 10:17 pm

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
Post: wt lip 16, 2013 9:13 am 
Offline
1" - młody upalacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: pt maja 17, 2013 9:40 am
Posty: 65
Witajcie Ponownie
Jestem po pierwszych jazdach w terenie swoją Vitarą.
Pierwszy weekend pod kontem 4x4. Dojazd 150 km asfaltem nie należał do najprzyjemniejszych ale da się do "stada szerszeni" przyzwyczaić.
Rzeczywiście mimo bardzo ciężkiego wchodzenia reduktora, 4x4 działa dobrze, 4H bez problemu wchodzi 4L trzeba bardzo mocno wbić ale jak zaskoczy to już działa. Sprawdzenie ostatecznie na piachu przy ruszaniu dało pewność ze wszystkie koła wspólnie pracują ;)
Pierwszy przejazd przez bród rzeczny był ekscytujący bo z nie dałem na 4L i samochód niespodziewanie zanurzając się po maskę mało nie zgasł przez za niskie obroty (rzeka po opadach zamiast po kolano była po pas miejscami :) ).

Bez reduktora miałem problem by na mokrym piachu na 4H ruszyć ze skręconymi kołami lekko pod górę ( w rzece). Chyba sprzęgło się ślizgało, popuszczasz sprzęgło trochę gazu a samochód stoi, nie wiem czy nie czas wymienić sprzegło czy to normalne?

Samochodzik bardzo dzielny, wszystko w miarę działa, jakieś małe przecieki przez drzwi w czasie deszczu nie przeszkadzają.
Poniżej 2 zdjęcia z rzeczki


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl